STYLIZACJA PAZNOKCI

STYLIZACJA PAZNOKCI
linia

paznokcie

MANICUR ŻEL / PEDICUR ŻELMANICURE HYBRYDA / PEDICURE HYBRYDAMANICURE LAKIER (KLASYCZNY) / PEDICURE LAKIERMANICURE TYTANOWY
MANICUR ŻEL / PEDICUR ŻEL

Zabieg polega na wykonaniu klasycznego manicure oraz nałożeniu żelu i odpowiednie uformowanie go na płytce paznokcia. Istnieje również wariant przedłużenia paznokcia - przedłużając poprzez zbudowanie go na specjalnym szablonie. Następnie nadaje mu się odpowiedni kształt a każdą z uformowanych warstw utwardza w specjalnej lampie. W żelu można zatapiać różne ozdoby, cyrkonie, brokat itp.

MANICURE HYBRYDA / PEDICURE HYBRYDA

Manicure hybrydowy nakładany jest cienką warstwą jak lakier. Następnie utwardzany jest w świetle UV. Lakier lśni bardziej w porównaniu do zwykłego manicure. Co najważniejsze, manicure hybrydowy utrzymuje się zwykle przez 2-3 tygodnie (nawet przy wykonywaniu codziennych prac domowych).

Jak twierdzą producenci lakierów do manicure hybrydowego, metoda ta jest hipoalergiczna i pozbawiona substancji szkodliwych dla płytki paznokcia, a więc bezpieczna dla zdrowia. Sekret tkwi w tym, że specjalna emalia do wykonywania manicure hybrydowego to połączenie lakieru i żelu.

MANICURE LAKIER (KLASYCZNY) / PEDICURE LAKIER

Manicure klasyczny polega na usunięciu naskórka nachodzącego na płytkę paznokcia. Podczas wykonywania zabiegu manicure klasyczny wykorzystuje się pilniki, cążki do paznokci oraz do wycinania naskórka, radełko do podważania naskórka. Po opracowaniu płytki paznokci zostają one pomalowane klasycznym lakierem do paznokci.

MANICURE LAKIER (KLASYCZNY) / PEDICURE LAKIER

Pracujemy na amerykańskiej firmie NuGenesis Nails, która oferuje jedyne oryginalne produkty do stylizacji paznokci metodą tytanową, dzięki którym możliwe stanie się uzyskanie najmodniejszych kolorów, oraz pięknego i długotrwałego połysku paznokci przy tytanowej trwałości. Produkty NuGenesis są mało inwazyjne, przyjazne i delikatne w obejściu z naturalną płytką paznokcia, a dzięki wzbogaceniu o dwutlenek tytanu, wapń i witaminy paznokcie stają się mocne i odżywione. NuGenesis Nails zdobyła uznanie i zwolenników na całym świecie przede wszystkim w USA, Australii, Kanadzie, Niemczech.

MANICURE ŻELOWY
założenie 100zł
odnowa 80zł
MANICURE LAKIER
 
jeden kolor 50zł
french/zdobienie 50zł
MANICURE HYBRYDOWY
jeden kolor 60zł
french/zdobienie 70zł
MANICURE JAPOŃSKI
manicure japoński 50zł
MANICURE TYTANOWY
manicure tytanowy 80zł

wydobądź to co w tobie piękne
linia

W każdej kobiecie jest piękno, tylko nie każda kobieta wie jak je wydobyć.
Salon urody Cosmex oferuje szereg zabiegów pozwalających wydobyć z nas to co piękne i wyjątkowe.