RZĘSY

RZĘSY
linia

rzesy

RZĘSY 1:1RZĘSY 2D-8D (METODA OBJĘTOŚCIOWA)HENNA RZĘS
RZĘSY 1:1

Przedłużanie rzęs metodą 1:1, jak sama nazwa wskazuje, polega na przyklejaniu do każdej pojedynczej, naturalnej, wcześniej odseparowanej rzęsy, jej sztucznego odpowiednika (bądź naturalnego, z norki). Używa się w tym celu specjalnego kleju i precyzyjnych, cieniutkich szczypczyków. Jest to zabieg przeznaczony dla osób, których naturalne rzęsy są dość krótkie, rzadkie, bądź proste. Wiele kobiet decyduje się na ten zabieg ze względu na zbliżającą się ważną okoliczność, np. ślub, studniówka, czy sylwester.

Przedłużone rzęsy utrzymują się na oku około 6 tygodni, jednak należy pamiętać, że jest to czas obejmujący wypadnięcie ostatniej doklejonej rzęsy. Dlatego uzupełnianie powinno być wykonywane co ok. 3 tygodnie.

RZĘSY 2D-8D (METODA OBJĘTOŚCIOWA)

Przedłużanie rzęs metodą objętościową to sposób prowadzący do osiągnięcia efektu gęstych i długich rzęs za pomocą innowacyjnych technik. We wszystkich metodach objętościowych efekt zagęszczenia uzyskiwany jest poprzez liczbę doklejanych rzęs. Przy zagęszczaniu rzęs tą metodą, stosuje się bardzo lekki materiał nieobciążający rzęs naturalnych, a jednocześnie pozwalający uzyskać dowolnie mocny efekt zagęszczenia. Dzięki przyczepieniu 2-3 cienkich rzęs jedwabnych lub rzęs z norki do jednej rzęsy naturalnej, można nadać spojrzeniu głębi i wyrazistości nie niszcząc naturalnych rzęs.

HENNA RZĘS

Henna jest zabiegiem polegającym na delikatnym farbowaniu włosków. Kolor ulega stopniowemu zmywaniu. Efekt utrzymuje się na rzęsach przez około 3 - 4 tygodnie. Zabiegu na rzęsy nie należy powtarzać częściej niż co miesiąc, gdyż mogą one ulec osłabieniu.

STYLIZACJA RZĘS - CENNIK
 
założenie rzęs 1:1 150zł
założenie rzęs 2D 160zł
założenie rzęs 3D 180zł
założenie rzęs 4D-6D 200zł
odnowa rzęs 1:1 100zł
odnowa rzęs 2D 120zł
odnowa rzęs 3D 140zł
odnowa rzęs 4D-6D 160zł

wydobądź to co w tobie piękne
linia

W każdej kobiecie jest piękno, tylko nie każda kobieta wie jak je wydobyć.
Salon urody Cosmex oferuje szereg zabiegów pozwalających wydobyć z nas to co piękne i wyjątkowe.