KWAS HIALURONOWY USIECIOWANY WYPEŁNIENIE

KWAS HIALURONOWY USIECIOWANY WYPEŁNIENIE
linia

kwas

WYPEŁNIENIE BRUZD NOSOWO-WARGOWYCHWYPEŁNIENIE MARSZCZYCIELA (BRUZDY PIONOWEJ CZOŁA)WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEKPOWIĘKSZANIE USTLIFTING KWASEM HIALURONOWYMDOLINA ŁEZ
Kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem naszej skóry. W procesie starzenia tracimy jednak młodzieńczy rezerwuar kwasu hialuronowego. Podając w iniekcji naturalny kwas hialuronowy możemy zatrzymać i odwrócić ten proces, przywracając skórze młodzieńcze właściwości.

WYPEŁNIENIE BRUZD NOSOWO-WARGOWYCH

Proces starzenia obejmuje wszystkie warstwy skóry: naskórek, skórę właściwą i tkankę podskórną. Wszystkie te warstwy stają się cieńsze i zwiotczałe. Dzieje się tak, ponieważ skóra z wiekiem wytwarza coraz mniejsze ilości kwasu hialuronowego i kolagenu. Zanika naturalna podściółka tłuszczowa w tkance podskórnej, przez co zapadają się pewne rejony twarzy, w tym okolica nad górną wargą i okolica policzków. Zwiotczenie nie dotyczy jedynie skóry, ale też mięśni mimicznych, co nasila efekt opadania skóry twarzy, zwłaszcza w jej części środkowej. Wszystkie te procesy doprowadzają do linijnego zagłębienia od skrzydełek nosa do kątów ust, wytwarzając bruzdę i fałd nosowo-wargowy.

CZYTAJ WIĘCEJ
ZABIEG

Zabieg polega na wstrzykiwaniu do skóry preparatu kwasu hialuronowego usieciowanego w miejscu, gdzie tworzy się bruzda nosowo-wargowa. Wstrzyknięcie jest wykonane za pomocą igły, potrzeba kilku nakłuć skóry wzdłuż przebiegu bruzdy. Ilość podanego preparatu zależna jest od wielkości i głębokości bruzdy.

Satysfakcjonujący efekt, który udało się uzyskać po 1-2 zabiegach, zazwyczaj utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy. Decyduje o tym wiek pacjenta, rodzaj zastosowanego preparatu oraz tryb życia i ogólna kondycja pacjenta. Palenie papierosów bardzo przyspiesza utratę uzyskanego efektu.

PRZECIWWSKAZANIA

– Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu, szczególnie kwas hialuronowy
– Choroba autoimmunologiczna w wywiadzie
– Skłonność do tworzenia przerośniętych blizn
– Obecność na skórze ognisk zakażonych bakteriami
– Aktywna infekcja wirusem opryszczki
– Kobiety w ciąży lub karmiące piersią
– Młodzież poniżej 18 roku życia
– Przebyte wcześniej zabiegi z wypełniaczami trwałymi w tym samym obszarze

WYPEŁNIENIE MARSZCZYCIELA
(BRUZDY PIONOWEJ CZOŁA)

Jest to pojedyncza pionowa bruzda lub kilka równoległych pionowych bruzd na gładziźnie czoła między brwiami. Często nazywana jest też „marsowym czołem”. Nadaje twarzy surowe i gniewne oblicze. Pojawia się ona już w młodszym wieku pod wpływem silnie działającego mięśnia marszczącego brwi, którego używamy, gdy chcemy wyrazić gniew, albo gdy po prostu marszczymy brwi podczas czytania lub gdy próbujemy skupić myśli.

Za każdym razem, gdy mięsień marszczący brwi kurczy się, ściągając brwi do środka, skóra między nimi marszczy się w taki sposób, że pojawiają się równoległe pionowe zmarszczki. W młodym wieku, gdy czoło jest rozluźnione zwykle ich nie widać, ale z wiekiem zmarszczki te zaczynają trwale się zarysowywać, gdy dołącza się proces starzenia skóry, jej wiotczenie i utrata tkanki podskórnej.

Z biegiem czasu bruzdy stają się coraz głębsze i widać je również w spoczynku, czyli gdy mięsień marszczący brwi jest całkowicie rozluźniony.

ZABIEG

Zabieg polega na wstrzykiwaniu do skóry odpowiedniego preparatu kwasu hialuronowego. Podaje się go przy użyciu igły, nakłuwając skórę kilkakrotnie wzdłuż każdej bruzdy, rozprowadzając preparat liniowo w płaszczyźnie skóry, tak by „wypchnąć” bruzdę do góry.

WYPEŁNIENIE ZMARSZCZEK

Kwas hialuronowy, zapewnia kompleksowe rozwiązania w celu korekcji drobnych i głębokich zmarszczek, bruzd i fałdów, jak również do poprawy konturów twarzy, powiększania oraz modelowania ust.

Wypełnianie zmarszczek dokonuje się poprzez iniekcje w odpowiednią głębokość skóry, odpowiednio dobranego preparatu kwasu hialuronowego. Zapewnia to poprawę objętości i jędrności skóry poprzez odpowiednie podnoszenie zwiotczałych tkanek. Takie działanie likwiduje widoczne już zmarszczki. Kwas Hialuronowy działa długotrwale, ale nie permanentnie. Organizm ludzki posiada własny system enzymatycznego rozkładu kwasu hialuronowego.

Efekt po zabiegu utrzymuje się zwykle od 6 do 12 miesięcy, po tym czasie kwas hialuronowy ulega naturalnemu wchłonięciu (biodegradacji).

Zabiegi nie wymagają specjalnego przygotowania ze strony pacjenta. Kwas hialuronowy wprowadza się do skóry cienką igłą, dla podniesienia komfortu pacjenta skóra przed zabiegiem zostaje znieczulona.

Zabieg trwa do 30 min, a efekt jest natychmiastowy. Bezpośrednio po zabiegu skóra może być nieco zaczerwieniona i obrzęknięta. Objawy te ustępują w przeciągu kilku godzin lub kilku dni, więc pacjent na drugi dzień może wrócić do swoich zajęć.

POWIĘKSZANIE UST

Powiększanie i modelowanie ust kwasem hialuronowym sprawi, że usta nie tylko nabiorą pełniejszego kształtu, staną się symetryczne, ale będą też bardziej sprężyste i jędrne. Inne efekty zabiegu to redukcja opadających kącików ust, poprawa konturu ust i kolorytu, redukcja tzw. zmarszczek palacza.

Zabieg trwa ok. 30 minut i wykorzystywany jest do niego kwas hialuronowy, który znajduje szerokie zastosowanie w kosmetologii i medycynie estetycznej. Kwas hialuronowy ze względu na swój skład i występowanie w ludzkim organizmie, jest bezpiecznym wypełniaczem.

Dla zwiększenie komfortu klientek, przed zabiegiem wykonywane jest znieczulenie dentystyczne.

Efekt zabiegu utrzymuje się nawet do 12 miesięcy

LIFTING KWASEM HIALURONOWYM

Lifting volumetryczny to nieinwazyjny zabieg, który przywraca twarzy młodzieńczy wygląd. Uzupełnia powstałe w skutek upływającego czasu ubytki, przywraca objętość policzków, uwydatnia kształty i rysy twarzy. Volumetria daje możliwość dowolnego modelowania twarzy i poprawy jej profilu oraz konturu.

Ponadto: nadaje jędrności podbródkowi i kościom policzkowym, podnosi opadnięte skronie
W efekcie po zabiegu kontury twarzy są pełniejsze, okrąglejsze i delikatniejsze, przez co nasza twarz nabiera młodzieńczego charakteru i blasku. Skóra twarzy jest bardziej sprężysta, a zmarszczki mniej widoczne.

Do zabiegu wykorzystywany jest preparat na bazie kwasu hialuronowego, który jest bezpieczny jest dla naszego organizmu.

DOLINA ŁEZ

W wyniku starzenia skóry u wielu osób następuje zapadnięcie skóry pod okiem, przechodzące skośnie na policzek. Zagłębienie to prowadzi od wewnętrznego kącika oka do środkowej części policzka, tak jak płyną łzy.

Podczas zabiegu w linię zagłębienia wstrzykuje się kwas hialuronowy, naturalną substancję odpowiedzialną za nawilżenie, napięcie i jędrność skóry. Zabieg przywraca twarzy świeży, młody wygląd.

Po wypełnieniu skóry kwasem hialuronowym spłycą się zagłębienia pod oczami i na policzkach, a cień oczodołu będzie mniej wyraźny.

Wstrzyknięcie kwasu hialuronowego wpłynie także na produkcję kolagenu w skórze, dzięki czemu skóra zagęści się i ujędrni.

KWAS HIALURONOWY USIECIOWANY WYPEŁNIENIE - CENNIK
Kwas Hialuronowy (ampułka) 600- 800zł

wydobądź to co w tobie piękne
linia

W każdej kobiecie jest piękno, tylko nie każda kobieta wie jak je wydobyć.
Salon urody Cosmex oferuje szereg zabiegów pozwalających wydobyć z nas to co piękne i wyjątkowe.