DEPILACJA

DEPILACJA
linia

depilacja

ALMA LASERS SHRDEPILACJA PASTĄ CUKROWĄDEPILACJA WOSKIEM
SHR
Depilacja laserowa

Salon Cosmex oferuje nowatorską metodę laserowego usuwania owłosienia z zastosowaniem głowicy SHR. Technologia IN-MOTION gwarantuje komfortowe przeprowadzenie zabiegu na twarzy i ciele przy jednoczesnej efektywności. Konieczne jest powtarzania procedury z uwagi na fazy wzrostu włosa. Pierwszy zabieg usuwa ok. 30% niechcianego owłosienia. Satysfakcjonujące rezultaty są kwestią indywidualną klienta i zależną od takich czynników jak: kolor i rodzaj włosa oraz miejsce ciała poddawane zabiegowi. Zaleca się wykonywanie serii 4-8 zabiegów:

- na twarzy odstępach 4-6 tygodni
- na ciele w odstępach 6-8 tygodni.

Opis zabiegu

Czas wykonywania zabiegu zależy od wielkości obszaru i trwa od kilkunastu do kilkudziesięciu minut. Dużym atutem użycia głowicy SHR-AFT przy usuwaniu owłosienia jest praktycznie bezbolesny zabieg. Wynika to z mniejszej ilości operowanej energii, która deponowana jest kilkakrotnie w to samo miejsce oraz chłodzenie naskórka w trakcie depilacji.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zalecenia po zabiegu

– stosowanie kosmetyków natłuszczających na zaczerwienioną i tkliwą skórę,
– bezwzględna ochrona przed słońcem i stosowanie najwyższej ochrony przeciwsłonecznej (SPF 50+) – zakaz opalania się przez 3-4 tygodnie,
– unikanie sauny i basenu przez 3-4 dni po zabiegu,
– zakaz stosowania preparatów złuszczających przez 3-4 tygodnie po zabiegu.

Przeciwwskazania

– ciąża i laktacja,
– choroby nowotworowe,
– rozrusznik serca,
– epilepsja,
– stany zapalne w miejscu przeprowadzania zabiegu.

DEPILACJA PASTĄ CUKROWĄ

Pasta cukrowa nie przykleja się do skóry, a jedynie okleja włoski, co już zmniejsza ból (nie drażni się naskórka). Zimna pasta wyklucza też poparzenie czy podrażnienie skóry. Depilację pastą cukrową można przeprowadzić, nawet wtedy gdy włoski są bardzo krótkie (mają 1-2 milimetry). Pozwala to więc usuwać je na bieżąco, bez czekania, aż odrosną. Resztki pasty zmywa się ciepłą wodą, bez pocierania skóry. Ta metoda depilacji nie wymaga również stosowania chemicznych substancji potrzebnych do oczyszczenia skóry np. z syntetycznego wosku do depilacji.

Podrażnienia po depilacji pastą cukrową są znikome, najczęściej znikają już tego samego dnia. Stosując taką formę depilacji można szybko zauważyć jak słabe i jasne odrastają włosy. Depilując się regularnie można całkowicie pozbyć się owłosienia w niektórych rejonach ciała.

Pastą cukrową usuwamy owłosienie z okolic bikini, pach, wąskia oraz brody.

DEPILACJA WOSKIEM

Depilacja woskiem to jedna z najskuteczniejszych metod usuwania owłosienia. Wiele innych metod depilacji jest mniej skutecznych niż depilacja woskiem, ponieważ usuwają one włos jedynie z powierzchni skóry, nie naruszając cebulki. Rozgrzany wosk dociera głęboko, więc jest w stanie usunąć włos wraz z korzeniem. Usunięcie owłosienia wraz z cebulkami powoduje, że odrastanie trwa długo, a włosy stają się coraz rzadsze i cieńsze. Tą metodą można usuwać owłosienie praktycznie z całego ciała: rąk, pach, nóg (łydki, uda, całe nogi), twarzy (wąsik i broda), pleców, klatki piersiowej. Popularna jest także depilacja woskiem miejsc intymnych.

DEPILACJA PASTĄ CUKROWĄ - CENNIK
pachy 40zł
wąsik 15zł
broda 20zł
bikini płytkie 60zł
bikini głębokie 80zł
DEPILACJA LASEROWA ALMA LASERS SHR
twarzy 150zł
pach 200zł
bikini 200zł
łydek 300zł
całych nóg 500zł
pleców 400zł
klatki piersiowej z brzuchem 400zł
DEPILACJA WOSKIEM - CENNIK
 
pachy 30zł
łydki 40zł
uda 40zł
całe nogi 80zł
plecy 60zł
klatka piersiowa 60zł
bikini płytkie 40zł
bikini brazylijskie 60zł
wąsik 10zł
broda 15zł

 

wydobądź to co w tobie piękne
linia

W każdej kobiecie jest piękno, tylko nie każda kobieta wie jak je wydobyć.
Salon urody Cosmex oferuje szereg zabiegów pozwalających wydobyć z nas to co piękne i wyjątkowe.